O nás

Děláme to, co nás baví, a čemu rozumíme nejvíce

Začátky

DCI Power, spol. s r. o. vznikla sloučením dvou nezávislých daňových a účetních divizí s více než desetiletou historií. Došlo k tomu dne 3.10.2007. Společnost DCI Power, spol. s r. o. se velice rychle zařadila mezi přední tuzemské firmy. Patřila mezi první specializované společnosti, které se zaměřovaly na poskytování celních deklaračních služeb a zajišťovala i realizaci vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu následně začala firma DCI poskytovat také celní poradenství. Poslední typ služeb, které rozšířily firemní portolium, byly spjaty s vedením daňové evidence a firemního účetnictví. Mezi první větší klienty patřily společnosti Schenker, Atlas Copco, Moet Hennessy, Inditex.

Firma DCI Power, spol. s r. o. sídlí v Kolíně. V roce 2013 se rozhodla rozšířit pole své působnosti a otevírá svou první pobočku v Praze.

“Už na začátku jsme upřednostňovali individuální přístup. Možná to zní jako klišé, ale skutečně se o své klienty náležitě staráme. Chápeme, že právě jen naprostá spokojenost je klíčem k udržení svých těžce získaných klientů. I to je jeden z důvodů, proč to nepřeháníme s expanzí naší firmy. Chceme růst a také rosteme. Ale postupně. Nechceme se dostat do situace, kdy budeme mít stovky klientů, ale nebudeme na ně mít čas. Nebudeme mít dostatek proškolených zaměstnanců atd. Díky tomuto přístupu se nám neustále daří udržovat si vysokou kvalitu služeb.”

Jaroslav Štěpán
DCI Power, spol. s r. o.

Jak vznikl název DCI Power?

Zkratka DCI představuje začáteční písmena tří z našeho pohledu nejzásadnějších služeb, kterým se naše firma věnuje.

  • Daně a účetní poradenství
  • Clo, DPH a jejich výpočty
  • Intrastat a komunikace s celními úřady

Slovíčko Power značí, že právě v těchto třech oblastech tkví naše největší síla a nezdráháme se tvrdit, že patříme skutečně mezi špičku. A tak vznikl název DCI Power.

Kdo založil DCI Power?

Dva dlouholetí kamarádi a podnikatelé Jaroslav Štěpán a Jaroslav Černý. Oba podnikali v oblasti celních služeb, celního poradenství a zajišťovali pro své firemní klienty také daňové poradenství. Brzy na to vznikla myšlenka založit a spojit jednotlivé divize pod jednu firmu. Slovo dalo slovo. A odtud byl již jen krůček k vytvoření společnosti DCI Power, spol. s r. o.

Kontaktní informace

Veškeré kontaktní informace na pobočky naleznete na stránce Kontakty.

Telefon: +420 724 366 684