Náš web DCI Power prošel redesignem

logo

Jak jste asi mnozí zpozorovali, naše webové stránky DCIpower.cz doznaly výrazných změn. Co vše se změnilo? Největší změnou, která patrná již na první pohled, je kompletně nový grafický kabátek celého webu.

Došlo také ke změně našeho hlavního loga a k výraznému zeštíhlení našich služeb. V současné chvíli zajišťujeme pro klienty pouze:

Zároveň jsme pro naše klienty spustili další doplňkovou službu, která umožní našim zákazníkům zjistit určit nomenklaturu u zboží a vypočítat si výši cla. Je nám totiž jasné, že ne každý je zběhlý v celní problematice tak jako my. Všichni nevědí, jaké dokumenty je třeba dodat, jaké údaje je nutné znát atd. Proto jsme se vám pokusili situaci trochu usnadnit.

Do formuláře zadáte vše, co víte a my se vás poté doptáme na případné detaily. Poradíme vám, kde a jak můžete dané údaje zjistit. A sdělíme vám výslednou výši cla, případně zodpovíme všechny další související dotazy.

Dále jsme spustili náš firemní blog. Na něm se dočtete nejenom o novinkách z naší firmy, ale také se vám budeme servírovat z první ruky všechny důlěžité změny, jež se týkají právě našich služeb. Chceme v těchto oblastech dělat osvětu.

  • Vysvětlit uživatelům a klientům, jaké povinnosti jim vznikají při vývozu a dovozu zboží.
  • Jak se vyhnout zbytečným sankcím ze strany státních orgánů.
  • Popíšeme si, co to je Intrastat.
  • Co musíte vykazovat, jak tyto souhrné statistické výkazy vypadají.
  • Jak určit celní nomenklaturu zboží.
  • Dozvíte se, kdy byl změněn celní zákon a jaký dopad to bude mít na vaše podnikání.
  • Povíme si také něco o spotřebních daních.
  • A o účetnictví a daňové evidenci.

Máte se na co těšit. Věříme, že se vám náš nový web bude líbit a budete jej pravidelně navštěvovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>